• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Проектування розвивального середовища засобами smart-технологій » На розгляді

Доданий
10.07.2021
Номер
2
Комунікації, зв'зок та інформаційні технології

Проект дозволить створити дітям умови для отримання повноцінної якісної освіти через використання сучаснихі інформаційних технологій, а педагогам допоможе оволодіти іноваційними формами і методами навчання та виховання .

Автор проєкту
Бюджет
63 391 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Старий Салтів
Адреса
вул. Садова, 87А, смт Старий Салтів

Опис

Мета проєкту

Створення необхідних умов для здобуття повноцінної якісної освіти на основі використання сучасних Smart-технологій, у Старосалтівському ЗДО я/с «Барвінок-100», Старосалтівської селищної ради. Знання та інформація можуть надаватись в більш цікавому, зрозумілому і захоплюючому форматі. Залученість і зацікавленість дітей, за рахунок використання сучасних технологій, можуть істотно вплинути на якість засвоєння матеріалу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

При запровадженні Smart-технологій в навчальному процесі матимемо: можливість їх використання під час викладання різних дисциплін; високу ефективність засвоєння знань; підвищення інтересу до навчання ву дітей; сучасність технологій і розуміння та сприймання їх як природної складової сучасного життя людини, що робить наше життя зручним інструментом для розвитку творчого потенціалу; легкість поєднання Smart-технологій з комунікативним підходом до викладання різних навчальних предметів.

Для кого цей проєкт

1. Прямі споживачі – діти старших груп ( 37 дітей) та середніх груп (20дітей ), працівники закладу (16 чоловік) , які отримають можливість постійного доступу та використання КТ у повсякденній роботі ; 2. Вихователі які не мають достатніх умінь та навичок користування КТ матимуть змогу освоїти ці навички ;займатися самоосвітою у сфері вивчення комп’ютерних технологій; 3. Всі вихователі матимуть змогу шукати матеріал для занять за допомогою інтернет ресурсів , використовуючи спеціальні сайти.

План заходів з реалізації проєкту

Методами та заходами реалізації проекту є: 1. Визначення потреби та цілей. 2. Організація, планування та розробка проекту. 3. Розрахунок бюджету. 4. Визначення оптимальних постачальників, за критеріями відповідності параметрам функціональності, ціни та якості. 5. Закупівля необхідного обладнання. 6. Огранізація доставки обладнання. 7. Встановлення та розміщення, згідно норм та правилами. 8. Коммутування та налаштування техніки в єдино діючу систему. 9. Використання техніки згідно цілей проекту.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Зацікавленість дітей під час проведення занять. 2. Всебічний розвиток дітей. 3. Підвищення фахового рівня вихователів. 4. Покращення іміджу Старосалтівського ЗДО.

Ризики

- Збільшення вартості обладнання у ході реалізації проєкту - Можливий високий рівень інфляції, що приведе до збільшення кошторисної вартості техніки. - Проект не є самоокупним. - Невиконання зобов'язань за договором поставки обладнання.

Проблема

Через відсутність обладнання, відсутня можливість якісного проведення заходів, які спрямовані на всебічний розвиток дітей. Реалізація проекту дасть можливість зробити заняття цікавими та яскравими. У даний час існує обмеження в запровадженні у повній мірі ІК-технології в навчально-виховному процесі, використовувати сучасні форми методичної роботи у садочку, оволодівати педагогам, які погано володіють навичками роботи з комп’ютером ,інноваційними формами і методами навчання та виховання.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://gb.kr.gov.ua/projects/archive/312/show/25 https://gb.kr.gov.ua/projects/archive/312/show/40 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/11/show/1303 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/11/show/2370